Bilety Eufonie 2021 - Tchumburidze / Estońska Narodowa Orkiestra Symfoniczna / Elts - Warszawa, 24 listopada 19:30

Bilety na Eufonie 2021 - Tchumburidze / Estońska Narodowa Orkiestra Symfoniczna / Elts

Adres wydarzenia :

Filharmonia Narodowa - Sala Koncertowa
Sienkiewicza 10
Warszawa

Środa 24 listopada 19:30
Sprzedaż online kończy się : 24-11-2021 19:30

Czytaj więcej o wydarzeniu

Piękne brzmienia z północy Europy na Festiwalu Eufonie! 24 listopada utwory dwóch współczesnych estońskich kompozytorów i twórcy narodowego stylu w muzyce fińskiej, zinterpretuje Veriko Tchumburidze - zwyciężczyni 15. Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. H. Wieniawskiego w 2016 r. Skrzypaczce będzie towarzyszyć, świętująca w tym roku 95-lecie swojej działalności, Estonian National Symphony Orchestra. Batutę oddajemy cenionemu estońskiemu dyrygentowei, Olariemu Eltsowi.

Program

Arvo Pärt: Swansong
Jean Sibelius: Koncert skrzypcowy d-moll op. 47
***przerwa***
Erkki-Sven Tüür: Incantation of Tempest na orkiestrę smyczkową
Jean Sibelius: Symfonia nr 5 op. 82

Cennik biletów:

II pula do 30 września
I strefa – 40 zł normalny, 30 zł ulgowy*
II strefa – 30 zł normalny, 20 zł ulgowy*
III strefa – 20 zł normalny, 15 zł ulgowy*

III pula od 1 do 31 października
I strefa – 50 zł normalny, 35 zł ulgowy*
II strefa – 35 zł normalny, 25 zł ulgowy*
III strefa – 25 zł normalny, 15 zł ulgowy*

Cena regularna od listopada
I strefa – 60 zł normalny, 40 zł ulgowy*
II strefa – 40 zł normalny, 30 zł ulgowy*
III strefa – 30 zł normalny, 20 zł ulgowy*

*Bilety ulgowe dostępne dla emerytów, rencistów, uczniów, studentów i studentów zagranicznych (do 26. roku życia), doktorantów (do 35. roku życia), nauczycieli szkół i akademii muzycznych, posiadaczy Karty Dużej Rodziny, kobiet w ciąży oraz dla osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunów. Melomanów poruszających się na wózkach Organizator festiwalu zaprasza na koncerty bezpłatnie po uprzedniej rezerwacji miejsca informując drogą mailową eufonie@nck.pl
Każda osoba posiadająca odpowiednią legitymację (szkolną, studencką, doktorancką, nauczycielską ISIC, ZUS), Kartę Dużej Rodziny lub inny dokument poświadczający ma prawo do zakupu biletu ulgowego.

Organizatorzy: Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Narodowe Centrum Kultury
Mecenasem festiwalu jest: PKN Orlen

Więcej: www.eufonie.pl

[EN:]


24 November (Wednesday) – 7:30 pm, Warsaw Philharmonic, Concert Hall

Winner of the 15th International Henryk Wieniawski Violin Competition in 2016 in Poznań, Georgian violinist Veriko Tchumburidze will perform at the Eufonie Festival! She will be accompanied by the Estonian National Symphony Orchestra, which celebrates its 95th anniversary this year. An esteemed Estonian conductor, Olari Elts, will take the baton.

Such an exceptional group of musicians deserves an exceptional repertoire! During the concert, we will hear compositions by representatives of three generations: Arvo Pärt and Jean Sibelius, well known to the audience of the Eufonie Festival, and Erkki-Sven Tüür from Estonia.

Organizers: Ministry of Culture, National Heritage and Sport, National Centre for Culture
Patron: PKN Orlen


For more visit: www.eufonie.pl

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
parter

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Informujemy, że zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, Organizator ma prawo udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy.

Przypominamy o stosowaniu zasad reżimu sanitarnego.
Do zapłaty: 0,00 PLN